КНДР продовжує виробництво балістичних ракет - WP

Вівторок, 31 липня 2018, 06:10

Північна Корея виробляє нові балістичні ракети, усупереч Сінгапурським домовленостям та задекларованому прагненню до денуклеаризації.

Про це повідомляє The Washington Post з посиланням на власні джерела у розвідувальних службах США.

Розвідка стверджує, що виробництво балістичних ракет, які, ймовірно, здатні досягати території США, ведеться на майданчику в Санумдоні поблизу Пхеньяна.

"Дані з супутникових знімків свідчать про те, що КНДР ввела у дію мінімум одну, а то і дві, МБР на рідкому паливі", - наголошується у статті.

Перед цим держсекретар США Майк Помпео під час зустрічі з заступником голови ЦК трудової партії Кореї Кім Ен Чхолем звинуватив КНДР у тому, що вона використовує секретний об'єкт зі збагачення урану у порушення Сінгапурських домовленостей.

Раніше у Пхеньяні назвали переговори з делегацією США на чолі з Помпео "сумними" і звинуватили Вашингтон у спробі тиску на Корею.

Як повідомлялося, за підсумками історичного саміту між США та Північною Кореєю лідер КНДР Кім Чен Ин зобов'язується до "повної денуклеаризації Корейського півострова" у спільному документі, підписаному з президентом США Дональдом Трампом.

Усі новини...