Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

У Facebook заявили, що викрили нове втручання перед виборами США

Вівторок, 31 липня 2018, 23:09
У Facebook заявили, що викрили нове втручання перед виборами США

У соцмережі Facebook розповіли, що викрили нову скоординовану кампанію політичного впливу, щоб ввести користувачів в оману та організувати мітинги напередодні виборів Конгресу США в листопаді цього року.

Про це повідомляє Reuters.

У соцмережі зазначили, що вже деактивували десятки підроблених сторінок і акаунтів. Зокрема, видалили 32 сторінки та облікові записи Facebook та Instagram. Їх усунули в рамках боротьби з іноземним втручанням у вибори США.

У Facebook зазначили, що їхнє дослідження ще перебуває на ранній стадії і вони не знають, хто стоїть за цією інформаційною кампанією до виборів 2018 року, які визначать, чи зможе республіканська партія утримати контроль у Конгресі США.

Водночас представники соцмережі розповіли, що один відомий обліковий запис із "фабрики тролів з Ольгіна" або ж "Агентства інтернет-досліджень" ( офіційна назва однієї з викритих відповідних установ – УП) був коадміністратором однієї із фальшивих сторінок протягом семи хвилин.

Однак у соцмережі вирішили, що цього недостатньо для того, щоб приписати цю інформаційну кампанію російському уряду.

Головний операційний директор  Facebook Шеріл Сендберг розповіла, що спроби маніпулювати громадською думкою, швидше за все, стануть складнішими через перевірки у соцмережі, назвавши їх "гонкою озброєнь".

Зазначається, що понад 290 тисяч облікових записів у соцмережі підписалися щонайменше на одну із викритих сторінок. Також було витрачено близько 11 тисяч доларів на 150 реклам у соцмережі.

З травня 2017 року на цих викритих сторінках створили близько 30 сповіщень про події.

Співробітникам соцмережі вдалося виявити підозрілу активність стосовно щонайменше двох подій – запланованого наступного тижня у Вашингтоні контрпротестного мітингу "Unite the Right II" та #AbolishICE – кампанії у соцмережах, спрямованої на агентство імміграції та митного контролю США.

У листопаді 2018 року у США переобиратимуть нижню палату Конгресу США – Палату представників, а також третину складу Сенату. Крім того, переобиратимуться 39 губернаторів штатів та територій, а в низці штатів відбудуться інші місцеві вибори.

Марія Думанська, УП
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: