Британці отруїлися Новічком через "заражений предмет" - поліція

Четвер, 5 липня 2018, 21:35

У британській поліції розповіли, що чоловік та жінка отруїлися нервово-паралітичною речовиною "Новічок" після контакту із забрудненим предметом.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на поліцію Британії.

"Після подальших досліджень зразків пацієнтів ми тепер знаємо, що вони були піддані дії нервового агента після контакту із забрудненим предметом", - йдеться в заяві поліції Лондона.

Правоохоронці запевнили, що детективи працюють швидко і старанно, щоб визначити джерело забруднення.

44-річна Дон Стерджесс з Солсбері і 45-річний Чарлі Роулі з Еймсбері знаходяться в критичному стані в районній лікарні Солсбері, де раніше лікувалися колишній російський шпигун Сергій Скрипаль і його дочка Юлія.

Нове отруєння двох людей у ​​Великій Британії було викликане нервово-паралітичною речовиною "Новічок".

Раніше повідомлялося, що у сусідньому з британським Солсбері місті були виявлені дві людини без свідомості. Поліція припускала їх контакт з невідомою речовиною.

На початку березня колишній співробітник ГРУ РФ Сергій Скрипаль і його дочка Юлія були виявлені без свідомості в британському Солсбері.

Їх отруїли нервовим агентом епохи холодної війни, за що уряд звинуватив Росію, зануривши двосторонні відносини на новий мінімум, хоча Кремль заперечує будь-яку причетність.

Протягом декількох тижнів британські служби очищували місця, де перебували Скрипалі у день отруєння, та де міг залишатися нервовий агент. 

18 травня стало відомо, що Скрипаль вийшов з лікарні. Юлію Скрипаль виписали 9 квітня.

Поліція продовжує розслідування інциденту.

Марія Думанська, УП

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: