Сестра після зустрічі із Сенцовим: Сильно постарів і схуд

Четвер, 5 липня 2018, 23:10

Двоюрідна сестра українського політв’язня Олега Сенцова Наталія Каплан після зустрічі з ним розповіла, що він схуд і сильно постарів.

Про це вона написала у Facebook.

"Олег Сенцов живий, він продовжує боротьбу, хоча йому дуже важко. Він щиро сподівається, що звільнення близько, і не тільки його звільнення. Просить обходитися без маніпуляцій і брехні. Вважає, що потрібно говорити правду і не паритися про наслідки, тільки так можлива перемога", - розповіла сестра Сенцова.

За її словами, він просить не акцентувати всю увагу на ньому і не робити з нього головного політв'язня, а розподіляти сили на всіх в'язнів.

"Сильно постарів і схуд. Говорили багато про що, розлучатися було важко, я розумію, чому він так довго відмовлявся від побачень", - додала вона.

5 липня двоюрідна сестра українського політв’язня Олега Сенцова Наталія Каплан зустрілася із ним у російській колонії в Лабитнангі.

Політв'язень, якого утримують у колонії "Білий Ведмідь" у Лабитнангі (РФ), з 14 травня оголосив голодування з вимогою до РФ відпустити усіх незаконно утримуваних українців.

25 серпня 2015 року російський суд у Ростові-на-Дону засудив українського режисера з Криму Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у підготовці терактів у Криму, а ще одного українця Олександра Кольченка – до 10 років ув'язнення у виправній колонії суворого режиму.

Міжнародні організації визнали, що справа проти Сенцова й Кольченка є сфабрикованою, та виступили з критикою на адресу РФ, вимагаючи звільнити їх.

Читайте також: Де і в яких умовах тримають бранців Кремля: онлайн-карта

Українська правда