Парубій анонсував ID-картки для депутатів

5641 перегляд
П'ятниця, 6 липня 2018, 08:49

У Верховній Раді планують з 2019 року запровадити електронні ідентифікаційні картки для народних депутатів.  

Про це голова парламенту Андрій Парубій повідомив 5 липня, відкриваючи церемонію урочистого підписання Стратегії електронного парламентаризму на 2018-2020 роки.

"Завдяки ID-картці народного депутата буде забезпечуватися контроль доступу народного депутата на засідань Верховної Ради, на засідань комітетів", – сказав він.

"Ця картка буде також посвідченням народного депутата  Найголовніше – це буде контроль за голосуванням кожного депутата", – додав Парубій.

Він зазначив, що для цього потрібно буде обладнати комітети і входи в парламент.

"Ми ставимо мету, щоб уже в наступному році ми випробували цю систему в тестовому режимі. – і щоб вона повністю запрацювала наступного року. Це буде революційна дія для роботи парламенту", – заявив Парубій.

 

Перший заступник керівника апарату Володимир Слишинський представив Стратегію електронного парламентаризму на 2018-2020 роки, інформує прес-служба парламенту.

Серед її пріоритетних завдань він назвав автоматизацію всіх етапів законотворчого процесу: електронний документообіг, електронний цифровий підпис, персональний кабінет користувача, корпоративний Інтранет-портал для роботи з електронними документами.

 

У співпраці з Адміністрацією президента та Кабінетом міністрів також хочуть продумати переведення у цифровий формат документообігу в "законодавчому трикутнику".

Олена Рощенко, УП


powered by lun.ua