Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

МВС потрібен час на пошуки "вертолітної угоди" з Францією

Середа, 1 серпня 2018, 12:59

Оприлюднення копії угоди на закупівлю Міністерством внутрішніх справ 55 французьких вертольотів Airbus за 555 мільйонів Євро потребує додаткового часу через пошуки угоди.

Про це йдеться у відповіді Управління координації діяльності авіації МВС на запит проекту "Марлін".

"Повідомляємо, що ваш запит потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, отже відповідно до пункту 4 статті 20 закону "Про доступ до публічної інформації", строк розгляду вашого запиту продовжено", - зазначили у міністерстві. 

 

Згідно з наведеним законом, у разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів. 

Також закон про доступ визначає, що не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами.

Пізніше в "Українську правду" подзвонив речник МВС Артем Шевченко і повідомив, що для оприлюднення договору потрібен дозвіл французької сторони.

Як повідомлялося, в МВС заявили, що контракт з Airbus дозволить "не залежати від Росії".

У липні у Держказначействі повідомили, що замість 233 мільйонів гривень, які мали надійти у січні-травні зі спецфонду бюджету на авіаційну систему безпеки за рахунок коштів, конфіскованих у корупціонерів, правоохоронці спромоглися забезпечити надходження лише 9 тисяч гривень.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: