Нищук отримав припис НАЗК

5962 перегляди
Середа, 15 серпня 2018, 10:21

Національне агентство з питань запобігання корупції винесло приписи міністру культури стосовно гендиректора музею "Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс".

Припис Євгену Нищуку внесено через те, що він не врегулював потенційний конфлікт інтересів генерального директора музею Івана Ковальчука, який працює спільно зі своєю дружиною.

Дружина Івана Ковальчука обіймає керівні посади з 1995 року та до сьогодні перебуває в прямому підпорядкуванні у свого чоловіка – гендиректора музею.

Також НАЗК винесло припис житомирському міському голові Сергію Сухомлину щодо начальника комунального підприємства "Інспекція з благоустрою Житомира" Юрія Юзвинського.

Останній не передав в управління у 30-денний строк з моменту призначення його на посаду належні йому корпоративні права ТОВ "Інструмент-Полісся", чим порушив вимоги частини першої статті 36 закону "Про запобігання корупції".

Крім того, винесено припис виконувачу обов’язків головного лікаря КП "Токмацька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" Віталію Пасєвіну – стосовно його підлеглого Володимира Тарасенка, заступника головного лікаря з медобслуговування населення.

Перевірка показала: під час виконання обов’язків головного лікаря Тарасенко надав інформацію про стан здоров’я пацієнта у відповідь на запит адвоката, чим порушив вимоги статті 43 закону "Про запобігання корупції" щодо нерозголошення інформації.

НАЗК вимагає від керівників органів, у яких працюють зазначені посадові особи, вжити передбачені законодавством заходи.

Про виконання припису посадовці мають повідомити агентству упродовж 10 робочих днів із дня його отримання.

Припис НАЗК обов’язкові до виконання.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua