25.06

Банківський форум

У суботу в столиці перекриватимуть з'їзди з Шулявського мосту

П'ятниця, 17 серпня 2018, 14:49

Через ремонт з'їзди Шулявського шляхопроводу в Києві перекриватимуть у суботу 18 серпня.

Про це повідомили у Департаменті транспортної інфраструктури Київської міської ради.

"18 серпня із 06:00 перекриватимуть з’їзди Шулявського шляхопроводу з метою винесення інженерних мереж із зони виконання робіт та подальшої реалізації будівельних робіт", – йдеться в повідомленні.

На перетині проспекту Перемоги та вул. Вадима Гетьмана перекриватимуться з’їзди з вул. Вадима Гетьмана на проспект Перемоги та з’їзд із проспекту Перемоги на вул. Олександра Довженка.

У міськраді пропонують два шляхи об’їзду: вул.Борщагівська – проспект Повітрофлотський – шляхопровід Повітрофлотський; та вул.Зоологічна – вул. Дегтярівська – вул. Олександра Довженка.

 

Також буде змінено рух автобусів №2. "Київпастранс" оприлюднив схему зміненого маршруту.

 

Крім того, буде змінено шлях деяких тролейбусів до депо. Йдеться про тролейбуси №№5, 7, 26, 39, 41, 93Н. Однак їхній рух по маршруту не зміниться.

На початку серпня у Києві почалися роботи з перекриття з'їздів на Шулявському шляхопроводі для початку будівельних робіт та реконструкції розв'язки.

Раніше журналісти з’ясували, що переможцем тендеру на проведення реконструкції стала фірма ТОВ "Північноукраїнський будівельний альянс", яка належить помічнику народного депутата Максима Микитася.

Українська правда
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: