Кличко згадав про застарілі стоки і пообіцяв оновити "найпроблемніші"

Субота, 18 серпня 2018, 01:40

Міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що в найбільш проблемних ділянках столиці буде реконструйована система дощової каналізації, а в місцях проведення капремонту доріг встановлять нову систему.

Про це він сказав в ефірі телеканалу "Київ", передає "Інтерфакс-Україна".

"Навіть старожили нашого міста кажуть, що не пам'ятають такої зливи. Гарантії, що стихія не повториться, - немає. Тому наше завдання - якомога оперативніше реагувати і швидко ліквідувати наслідки таких природних явищ", - сказав мер.

За його словами, під час останньої грози на вулиці Хрещатик дощова каналізація просто не впоралася з аномальною кількістю опадів.

При цьому він запевнив, що комунальні служби впоралися з наслідками негоди.

Кличко зазначив, що міська влада робить висновки з цієї ситуації і вже розробляються нові проекти для заміни дощової каналізації на тих вулицях, де виникли проблеми.

"Ми вивчаємо ті місця, де були підтоплення, щоб поставити там більш потужні насоси. Здійснимо реконструкцію системи стокової каналізації на найбільш проблемних вулицях", - розповів він.

"Там, де робимо капітальний ремонт доріг, ми ставимо нову систему. Але, не будемо забувати, що в місті Київ 800 км комунікацій зливової каналізації, більшу частину яких не ремонтували і не оновлювали десятиліттями", - додав мер.

Як повідомлялося, 16 серпня після сильної зливи частина Києва пішла під воду, затопило Хрещатик, Поділ та інші вулиці.

Українська правда