ДТП у Польщі: Прокуратура Перемишля озвучила попередні висновки

Неділя, 19 серпня 2018, 01:49

За попередніми висновками прокуратури водій українського автобуса, який потрапив у ДТП в Польщі, перевищив швидкість.

Про це повідомляє Польське радіо.

Окружна прокуратура в Перемишлі повідомила, що за попереднім висновком експерта водій українського автобуса, що вилетів з дороги у селі Лещава-Долішня у Перемишльському повіті, їхав із перевищенням дозволеної швидкості. На відрізку, де сталася автокатастрофа, діяло обмеження до 30 км/г, а автобус їхав зі швидкістю 70-80 км/г.

Заступниця окружного прокурора в Перемишлі Беата Стажецька-Скшипєц додала, що водієм є 42-річний громадянин України. У момент аварії він був тверезим.

"Він затриманий сьогодні о 5.28. З попередніх висновків випливає, що водій автобуса намагався запобігти цій аварії. Його буде допитано прокурором. Йому буде висунуто звинувачення у спричиненні катастрофи у сухопутному русі, як я про це повідомляла раніше. Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення свободи на термін від 1 до 10 років".

ДТП за участю автобуса з громадянами України сталася близько 23:00 17 серпня між містами Перемишль і Санок. У автобусі перебувало 54 особи.

За даними МЗС, внаслідок аварії троє українців загинуло, 38 було госпіталізовано, зокрема у Перемишлі - 21 особу, у Ярославі - 2, в Леску - 3, у Бжозові - 1, в Саноку - 7, в Устриках Дольних - 4.

Водія автобуса затримано

powered by lun.ua