У Міноборони не можуть порахувати, скільки коштує військовий парад

Середа, 22 серпня 2018, 12:05

Міністерство оборони не виділяло додаткових коштів для проведення військового параду до Дня незалежності у центрі Києва.

Про це в коментарі Українській правді розповів начальник відділу зв’язків зі ЗМІ Міністерства оборони Олександр Мотузяник.

"Цих коштів ніхто не рахував… Скільки пішло коштів на паливно-мастильні матеріали, на відрядження військових, на їх проживання, на форму… такої інформації у нас немає", - сказав він.

Речник пояснив, що в проведенні параду задіяно багато структур і кожна вносить частку за власним кошторисом.

17 серпня на засіданні Кабміну затвердили розпорядження плану заходів "за рахунок та в межах видатків державного та місцевих бюджетів, а також за рахунок інших не заборонених законодавством джерел фінансування".

Міністр оборони Степан Полторак раніше повідомив, що 24 серпня на Майдані незалежності в урочистих заходах із нагоди святкування 27 річниці незалежності України та 100 річчя української державності візьмуть участь 4,5 тисячі військовослужбовців.

За його словами, у параді буде задіяно 250 одиниць військової техніки, у тому числі нові зразки озброєння.

Зокрема, на параді цьогоріч будуть представлені артилерійська система "Гіацинт-Б", самохідна гаубиця "Богдана". Вперше з 2009 року участь у параді візьме військова авіація

Також на парад до Дня незалежності в Київ приїдуть 300 військових з 18 країн

Альона Мазуренко, УП


powered by lun.ua