"Час не лікує": у Києві вшанували пам'ять загиблих бійців

Вівторок, 28 серпня 2018, 22:27

У столиці на Михайлівській площі провели акцію "Час не лікує", під час якої вшанували пам'ять загиблих воїнів АТО та учасників Майдану.

Про це повідомляє "Укрінформ".

"Уже третій рік поспіль Об'єднання дружин і матерів бійців учасників АТО збирається 28 серпня, щоб згадати загиблих, вшанувати пам'ять та підтримати матерів, які залишилися самі", - розповів під військовий капелан Ігор Шулік.

Акцію розпочали з гімну, молитви за всіх, хто загинув, хвилини мовчання.

"Час лікує? Та не лікує. Рани болять ще більше. Рани кровоточать і кричить душа... Мій син був разом із тисячами хлопців на Майдані. І тоді добровольцем пішов на війну... Потрапив у батальйонів "Азов", захищав Маріуполь, Новий світ і багато інших населених пунктів. І 10 серпня у мій будинок постукала сумна звістка, що мій син тяжко поранений у бою, витягуючи двох своїх побратимів із поля бою. 44 дні я боролася за життя своєї дитини", - розповіла мати бійця Тетяна Перетятько, син якої помер у шпиталі в Німеччині після кількох складних операцій.

За словами Шуліка, з усієї України з'їхалося на акцію понад 300 матерів загиблих. Вони принесли з собою портрети своїх синів, котрі загинули на війні.

Організатори уточнили, що серед присутніх - матері та рідні загиблих у АТО та на Майдані.

Всього в акції взяли участь кількасот учасників та рідних загиблих воїнів.

Жінки ділилися спогадами, розповідали про своїх рідних, а потім поставили біля Меморіалу пам'яті запалені лампадки.