Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Facebook вперше видалив сторінки високопосадовців

Середа, 29 серпня 2018, 09:15
Facebook вперше видалив сторінки високопосадовців

Соцмережа Facebook видалила сторінки низки керівників армії М'янми, яких звинувачують у геноциді.

Про це пише BBC.

Повідомляється, що кілька днів тому місія комітету ООН з прав людини із вивчення ситуації у М'янмі опублікувала доповідь, де сказано, що дії місцевого уряду та армії мають ознаки геноциду проти народу рохінджа. ООН висловило обурення регулярними каральними операціями, які військові М'янми проводять у північних штатах країни - Ракхайн, Качин і Шан.

Через кілька днів після публікації доповіді ООН керівництво Facebook розказало, що видалило сторінки керівників армії М'янми, які відповідальні за геноцид рохінджа. Серед них - головнокомандувач війська Мінг Аун Хлаін та його заступник. Загалом йдеться про 18 особистих акаунтів та ще 52 сторінки. Їхня загальна аудиторія складала приблизно 12 мільйонів людей.

Як зазначає видання, це перший випадок, коли Facebook навмисно видаляє акаунти політиків чи військових керівників.

За даними BBC, політику озброєного придушення рохінджа влада М'янми проводить вже декілька десятиліть, але останнє загострення конфлікту сталося минулого року. Як повідомлялося, бойовики "Армії спасіння рохінджа Аракана" здійснили напади на більш ніж 30 поліцейських постів і військову базу м'янманської армії, після чого керівництво війська оголосило антитерористичну операцію.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: