Екс-військовий ЧФ РФ, обвинувачений в шпигунстві на Україну, оголосив голодування

П'ятниця, 3 серпня 2018, 09:30

Колишній військовослужбовець штабу Чорноморського флоту РФ капітан другого рангу запасу Леонід Пархоменко, обвинувачений в шпигунстві на Україну, оголосив голодування в СІЗО "Лефортово".

Про це у своєму блозі написав член Громадської наглядової комісії Євген Єнікєєв.

За словами правозахисника, Пархоменко голодує вже 18 днів.

"Під час спілкування Пархоменко повідомив нам що при затриманні його "били об підлогу", але розповісти подробиці застосування до нього фізичної сили йому заборонив присутній при спілкуванні заступник начальника відділу режиму і охорони Іванов Микола Васильович. Упродовж 18 діб Леонід Пархоменко голодує", - повідомив Єнікєєв.

За його словами, коли Пархоменко почав пояснювати членам ОНК причину голодування, вимовивши фразу: "у результаті дій слідчого почали цькувати мою сім'ю" заступник начальника відділу режиму і охорони Іванов Микола Васильович перервав розмову і наказав відвести Пархоменка назад в камеру.

Як повідомлялося, колишнього військовослужбовця Чорноморського флоту РФ Пархоменка затримали в Севастополі в листопаді 2016 року.

За твердженням ФСБ Росії, "Пархоменко, виконуючи завдання Головного управління розвідки Міністерства оборони України, збирав і передавав іноземній спецслужбі дані про діяльність Чорноморського флоту (РФ), яка містить державну таємницю".

Його звинуватили в державній зраді ст. 275 КК РФ.

Вже 20 місяців Пархоменко перебуває в СІЗО.

Українська правда
powered by lun.ua