У Путіна прокоментували намір України вийти з Договору про дружбу з РФ

41877 переглядів
Четвер, 30 серпня 2018, 01:00

У Кремлі у зв'язку з бажанням офіційного Києва вийти з Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією (так званого "Великого договору") заявили, що відносини між країнами "важко чимось зіпсувати".

Про це журналістам заявив прес-секретар президента РФ Дмітрій Пєсков, повідомляє УНІАН.

"Двосторонні відносини перебувають безперечно в ситуації, яку буде важко чимось зіпсувати. Двосторонні відносини перебувають у глибокій кризі. Поки що немає жодних факторів, які свідчили б про наявність перспектив у нинішній ситуації до їх нормалізації", - сказав він.

Пєсков також заявив, що "навіть в умовах цієї глибокої кризи було б нерозумно робити якісь кроки, які завдадуть додаткової шкоди народам двох країн".

"Росія ніколи не була прихильницею погіршення відносин і прихильницею згортання цих відносин. Росія завжди була противницею і опонентом дій українського керівництва щодо південного сходу власної країни. Ось це та ситуація, яку ми маємо", - додав він.

Нагадаємо, 28 серпня президент України Петро Порошенко заявив, що МЗС України готує розрив базового договору про дружбу з РФ.

Глава МЗС РФ Сергєй Лавров відмовився коментувати цю заяву, закликавши дочекатися конкретних дій з боку Києва.powered by lun.ua