Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

ФБР спростовує заяву Трампа про те, що пошту Клінтон хакнув Китай

Четвер, 30 серпня 2018, 03:24

Після того, як президент США Дональд Трамп звинуватив Китай у зломі електронної пошти Хілларі Клінтон, ФБР заявило, що не має доказів цієї заяви.

Про це пише The Washington Post.

Трамп заявив, не надавши докази, що Китай зламав електронну пошту Клінтон, а міністерство юстиції і ФБР ризикують втратити довіру, якщо вони не вивчали таку можливість.

"Листи Хілларі Клінтон, багато з яких містили секретну інформацію, були зламані Китаєм. Наступний крок має бути за ФБР і Мін'юстом або, після всіх інших помилок, їх авторитет буде назавжди втрачено! ", - написав Трамп в twitter.

Як пише видання, Трамп не надав ніяких подробиць, але його твіт про крадіжку Китаєм листів колишнього держсекретаря з'явився незабаром після публікації про це у виданні Daily Caller, яке посилається на "джерела, обізнані в цьому питанні".

При цьому телеканал Fox News, який часто дивиться Трамп, цитував частину цієї публікації напередодні ввечері.

До речі, пізніше в цей же день Трамп написав в twitter: "Коли ви бачите "анонімне джерело", припиніть читати статтю, це вигадка!"

Відповідаючи на питання про твердження Трампа, ФБР виступило із заявою, в якій сказано: "ФБР не знайшло жодних доказів того, що сервери були зламані".

Представник ФБР відмовився прокоментувати заклик Трампа зробити "наступний крок". Представник міністерства юстиції також відмовився від коментарів.

Під час президенської передвиборної кампанії 2016 року, в якій Трамп суперничав з Клінтон, тодішній директор ФБР Джеймс Комі оголосив, що агентство не знайшло підстав висувати кримінальні звинувачення проти кандидата в президенти від Демократичної партії.

У липні 2016 року Комі заявив, що ФБР "не знайшло прямих доказів того, що персональний поштовий домен держсекретаря Клінтон в його різних конфігураціях з 2009 року був успішно зламаний". Але він додав: "З огляду на характер системи і потенційних учасників, ми вважаємо, що ми навряд чи побачимо прямі докази цього".

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: