МЗС РФ про обов'язки Сігала: Буде безкоштовно пропагувати "спадщину Російської Америки"

Понеділок, 6 серпня 2018, 13:34

Голлівудський актор Стівен Сігал, призначений спеціальним представником Міністерства закордонних справ РФ з питань російсько-американських гуманітарних зв'язків і загального культурно-історичної спадщини, буде працювати безкоштовно.

Про це заявили в прес-службі російського відомства.

Зазначається, що робота Сігала не передбачає оплату і націлена на зміцнення прямих контактів, взаєморозуміння і довіри між народами Росії і США.

Передбачається, що актор "підключиться до зусиль щодо збереження пов'язаних з Росією пам'ятних місць в США, вивчення і популяризації спадщини Російської Америки та інших сторінок спільної історії, що викликають великий інтерес у громадян обох країн".

Як повідомлялося, що голлівудський актор Стівен Сігал, який має російське громадянство, призначений спеціальним представником МЗС Росії з питань російсько-американських гуманітарних зв'язків.

Голлівудський кіноактор Стівен Сігал заявив, що сприймає дуже серйозно свою роль спеціального представника Росії з гуманітарних зв'язків з США.

Раніше президент РФ Володимир Путін підписав указ про прийом у російське громадянство американського актора Стівена Сігала в листопаді 2016 року.

Сігал підтримував політику Путіна щодо України, зокрема анексію Криму та неодноразово відвідував РФ за останні кілька років.

2017 року СБУ заборонила Сігалу в'їзд в Україну строком на 5 років.

Українська правда
powered by lun.ua