Україна та Грузія співпрацюватимуть у боротьбі зі "злодіями в законі"

Вівторок, 11 вересня 2018, 06:57

МВС України та Грузії домовились взаємодіяти у боротьбі з організованою злочинністю та "злодіями у законі".

Про це йшлося під час зустрічі міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з віце-прем’єр-міністром, міністром внутрішніх справ Грузії Георгі Гахарія, повідомляє прес-служба МВС.

"Нас цікавить взаємодія кримінального блоку поліції. Головна проблема – ідентифікація осіб та оперативний обмін інформацією. У нас виникали ситуації, коли досить довго ми не могли отримати інформацію про затриманих громадян Грузії. Ми розуміли, що це кримінальний авторитет, але не мали підтвердження від грузинської сторони. Інша проблема – це питання взаємодії відомств щодо "злодіїв у законі", – зазначив Аваков.

Перший заступник голови Національної поліції В’ячеслав Аброськін повідомив, що МВС ініціює створення міждержавної робочої групи для боротьби з організованою злочинністю та "злодіями у законі".

"Нас турбує організована злочинність і "злодії в законі", які, здебільшого, вихідці з Грузії. Ми пропонуємо створити спільну робочу групу з числа офіцерів кримінальної поліції для спільної роботи, оперативного обміну інформацією, аби ми могли швидко реагувати на загрози. Контактна група буде створена між чотирма країнами – Україна-Туреччина-Азербайджан-Грузія", – зауважив Аброськін.

Окремо сторони обговорили питання протидії наркозлочинності.

Своєю чергою міністр внутрішніх справ Грузії Георгі Гахарія зазначив, що грузинська сторона готова до плідної співпраці за всіма напрямами.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!