Тамразов програв апеляцію на 3 мільйони застави

Понеділок, 17 вересня 2018, 16:57

Апеляційний суд Києва відхилив апеляційні скарги прокурора та адвокатів екс-першого заступника голови правління "Укргазвидобування" і власника видання "Інсайдер" Олексія Тамразова.

Про це 17 вересня повідомляє прес-служба Апеляційного суду.

"За результатом апеляційного розгляду ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста від 10 серпня 2018 року залишено без змін," - зазначили у відомстві.

Відповідно суд залишив апеляційну скаргу захисників Тамразова без задоволення.

9 серпня Тамразова затримали перший раз нібито під час спроби дати прокурору 200 тисяч доларів хабара.

10 серпня суд у закритому режимі арештував Тамразова на два місяці з альтернативою застави в 3 млн гривень. Пізніше він вийшов з-під арешту під заставу.

21 серпня Генпрокуратра вдруге затримала екс-першого заступника голови правління ПАТ "Укргазвидобування" Олексія Тамразова, якого звинувачують у причетності до злочинної схеми заволодіння скрапленим газом організацією екс-президента Віктора Януковича та його оточення.

23 серпня Печерський районний суд Києва обрав для Тамразова заставу в майже 20 мільйонів гривень, яку необхідно було внести у 5-денний термін.

28 серпня Тамразов вніс визначену судом заставу у 20 мільйонів гривень.

12 вересня Апеляційний суд відхилив апеляційні скарги прокурора та адвокатів щодо застави Тамразову у 20 мільйонів.

Олексій Тамразов займав посаду першого заступника голови правління ПАТ "Укргазвидобування" з 2010 по березень 2014 року.

Українська правда
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: