На Запоріжжі керівники будинку інвалідів зробили з підопічних рабів

Вівторок, 18 вересня 2018, 14:09

Правоохоронці викрили керівників будинку інвалідів на Запоріжжі, які налагодили схему трудової експлуатації підопічних з розумовими вадами.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області.

"Викрито групу посадовців у складі директора, заступника директора та представника персоналу КУ "Таврійський будинок інвалідів", які організували злочинну схему, цинічно використовуючи фізичну працю інвалідів з розумовими вадами", - йдеться в повідомленні.

За даними відомства, інваліди надавались третім особам для сільськогосподарських робіт.

Зокрема, розповідають у прокуратурі, задокументовано факт, коли медсестра вищезгаданого закладу за згодою директора та його заступника вивезла двох підопічних будинку працювати до себе на город.

"У рамках слідчих дій за місцем мешкання зловмисниці проведено обшук, під час якого з території домоволодіння звільнені підопічні "Таврійського будинку інвалідів", - кажуть у відомстві.

Зазначається, що у цих двох була встановлена ІІ група інвалідності з дитинства та згідно програм реабілітації вони були визнані непрацездатними за станом здоров’я.

Повідомляється, що за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 149 КК України (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо передачі людини), усі троє змовників затримані. Заступнику директора вже повідомлено про підозру.

У прокуратурі розповіли, що двоє інших учасників злочинної групи є депутатами місцевих рад.

Українська правда
powered by lun.ua