Холодницький: Спецназ НАБУ побив водія САП

Середа, 19 вересня 2018, 17:16

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький нарікає, що його водія побив спецназ Національного антикорупційного бюро.

Про це він сказав у коментарі "Українській правді".

"Приїхав спецназ НАБУ визволяти своїх", - каже керівник САП.

Крім того, за словами Холодницького, представники НАБУ намагалися забрати мікроавтобус, який належить САП.

Як свідчить відео, надане УП, конфліктна ситуація виникла на подвір’ї біля відділення Охматдиту, звідки за твердженням САП, прокладали кабель для прослуховування Антикорупційної прокуратури.

На відео видно, що на місці події присутні правоохоронці в камуфльованій уніформі НАБУ особи у поліцейській формі та люди в цивільному (очевидно працівники САП - ред).

Людина, яка знімає відео на телефон, звертається до спецназівця зі словами: "А чому ви так по-борзому? Ми ж вас уже відпускаєм… Ви заважаєте працювати, блокуєте поліцію".

Як повідомлялось, Управління держохорони 19 вересня виявило кабель для прослуховування, який з будівлі "Охмадиту" прокладали до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

На місці події був виявлений також мікроавтобус "Форд" з людьми всередині, які не представилися, закрилися в авто. За інформацією САП, номери авто зареєстровані на НАБУ.

В свою чергу НАБУ випустило в мікроблозі Твіттер інформацію, що їхніх детективів 19 вересня "ніхто не затримував".

Роман Кравець, Валентина Романенко, УП


powered by lun.ua