У Раді Європи закликали Київ поквапитися з розслідуванням убивства Гонгадзе

2214 переглядів
П'ятниця, 21 вересня 2018, 15:38

Ради Європи закликали Україну забезпечити якомога швидше завершення розслідування справи вбивства українського журналіста Георгія Гонгадзе.

18-20 вересня Комітет міністрів Ради Європи проаналізував виконання Україною низки рішень ЄСПЛ, зокрема, у справі "Гонгадзе проти України", повідомили у п’ятницю у Раді Європи.

Комітет вкотре звернувся до української влади з проханням якомога швидше надати інформацію про касаційне провадження стосовно ув'язненого екс-генерала МВС Олексія Пукача і висловив сподівання, що це провадження буде швидко завершено.

Комітет висловив жаль у зв’язку з тим, що незважаючи на попередні рішення та після майже 18 років, розслідування щодо підбурювання і організації вбивства Гонгадзе все ще потребує повного завершення.

Комітет міністрів наполегливо закликав українську владу забезпечити швидке завершення розслідування відповідно до стандартів із захисту прав людини та запропонував повідомити, на якому етапі зараз перебуває розслідування, з якими складнощами можливо доведеться зіштовхнутися та які заходи розглядаються, щоб вирішити можливі труднощі.

Комітет також просить вказати, за який час розслідування може бути завершеним.

Європейська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua