Держкомтелерадіо не пустив в Україну 5 пропагандистських книг з Росії

Неділя, 23 вересня 2018, 04:38

Держкомтелерадіо відмовив у видачі дозволів на ввезення з території РФ п’яти  книг, у яких присутні ознаки антиукраїнської пропаганди.

Про це повідомляє прес-служба комітету.

"Держкомтелерадіо відмовив суб’єктам господарювання - ТОВ "Форс Україна", ТОВ "Дресс Шоу", ТОВ "Якабу Трейд" у видачі дозволів на ввезення з території РФ п’яти  книг, у яких присутні ознаки антиукраїнської пропаганди, фальсифікується історія і нав’язуються імперські ідеологічні доктрини держави-агресора", - йдеться у повідомленні.

Відмову надано на підставі висновків експертної ради Держкомтелерадіо з питань аналізу та оцінки видавничої продукції щодо віднесення її до такої, яка не дозволена до розповсюдження на території України.

У комітеті нагадують, що 22 травня 2017 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України  № 262 "Деякі питання видачі (відмови у видачі, анулювання) дозволу на ввезення видавничої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України".

Таким чином, розповсюджувачі видавничої продукції з Росії та тимчасово окупованих територій України мають отримувати дозвіл від Держкомтелерадіо на ввезення видавничої продукції.

Загалом комітет надав 71 відмову у видачі дозволів на ввезення 264 500 примірників видань антиукраїнського змісту.

Водночас Держкомтелерадіо видав дозволи на ввезення 21 678 назв видавничої продукції, серед якої переважає світова, європейська та російська класика, світові бестселери, дитяча література.

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування