Мінстець замовить піар-кампанію в Аргентині на 3 мільйони

Понеділок, 24 вересня 2018, 15:53

Міністерство інформаційної політики оголосило тендер на організацію та проведення інформаційних, комунікаційних кампаній, проектів, публічних заходів в Буенос-Айресі.

Відповідна держзакупівля оприлюднена на сайті Prozorro.

Очікувана вартість закупівлі – 3 мільйони 200 тисяч гривень.

Заявки у відомстві приймають до 1 жовтня – тоді має відбутися аукціон.

Як пояснив "Українській правді" державний секретар Міністерства Артем Біденко, закупівля оголошена під саміт G20, який пройде в Аргентині 30 листопада – 1 грудня.

"Ми хочемо на G20 зробити захід, під зустріч лідерів 20-ки. В цей час там зберуться ті люди, які можуть вплинути на долю політичних в'язнів в Росії, зокрема Сенцова. Ми хотіли б провести захід, щоб звернути увагу лідерів країн до цієї проблеми", – розповів він.

В оприлюдненій тендерній документації йдеться, що переможець має розсилати прес-релізів щодо заходів, акцій та розміщувати на сайтах світових агенцій новин, створити спільноту в Інтернеті та регулярно наповнювати соцмережі певним контентом, створити та поширити інформаційні продукти на рекламних площинах в центрі Буенос-Айросу та в мережі.

Раніше повідомлялось, що Міністерство інформполітики оголосило тендер на рекламні та маркетингові послуги в світових ЗМІ на 26 мільйонів.

Соня Лукашова, для УП

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування