Харківський депутат, підозрюваний у земельних оборудках, втік до Росії

Вівторок, 25 вересня 2018, 14:48

Депутат Харківської облради, який підозрюється в земельних оборудках за так званою "кооперативною схемою", втік до Росії, його планують оголосити у міжнародний розшук.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Харківщини.

Зазначається, що слідче управління прокуратури Харківської області проводить досудове розслідування за ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 209 КК України.

Йдеться про незаконне заволодіння чужим майном за попередньою змовою групою осіб шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем та легалізацію доходів, отриманих незаконним шляхом.

За попередніми даними слідства, він став одним із співзасновників обслуговуючого кооперативу, до статутних документів якого внесли недостовірні відомості про мету створення.

""На папері" обслуговуючий кооператив мав "забезпечити житлом (будівництво житла) членів кооперативу". Насправді землю, яку абсолютно безкоштовно отримали кооперативники від Харківської міськради, розділили на ділянки по 0,2 га та розпродали під приватну забудову. Збитки громаді склали понад 400 млн. грн", - йдеться у повідомленні.

У прокуратурі наголосили, що після оголошення підозри 50-річний фігурант кримінального провадження виїхав до Росії.

Прокуратура Харківської області направила повний пакет документів для звернення до Інтерполу з метою оголошення його у міжнародний розшук.

Українська правда


powered by lun.ua