Російські компанії отримали санкції за перевезення з ОРЛО

4171 перегляд
Четвер, 27 вересня 2018, 11:32

До окремих суб’єктів підприємницької діяльності РФ за контракти з підприємствами транспортної галузі, що підконтрольні окупаційній владі ОРЛО, застосовано спеціальні санкції та обмежувальні заходи.

Про це повідомляє Служби безпеки України, яка ініціювала ці санкції.

Співробітники спецслужби встановили, що протягом 2018 року низка російських юридичних і фізичних осіб уклали "зовнішньоекономічні угоди" з транспортними підприємствами, які працюють на тимчасово окупованій території.

На підставі цих договорів систематично незаконно переміщують вантажі через закриті пункти пропуску "Ізварине", "Довжанський" та "Червона Могила" Луганської митниці.

"Водночас вказані російські суб’єкти господарської діяльності робили спроби в налагодженні бізнесу з вітчизняними підприємствами на підконтрольній українській владі території", – зазначає СБУ.

Відомство наголошує, що російські підприємства "грубо порушують міжнародні норми і правила та є причетними до фінансового і матеріального забезпечення терористичних організацій на тимчасово непідконтрольних територіях Донецької та Луганської областей".

Це завдає істотні збитки економіці України, тому СБУ ініціювала перед Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Радою національної безпеки і оборони застосування щодо них спеціальних санкцій та обмежувальних заходів.

РНБО та Мінекономіки запровадили санкції щодо низки підприємств країни-агресора, у тому числі АТ "РЖД Логистика", ТОВ "Промкомплекспласт", ТОВ "Газголдер" та інших суб’єктів господарювання РФ.

"Указані санкційні заходи передбачають блокування активів, обмеження торговельних операцій, часткове чи повне припинення транзиту ресурсів, польотів та перевезень територією України та інші обмеження, які не дозволять порушникам у подальшому здійснювати фінансово-господарську діяльність в Україні та запобігатимуть виведенню капіталів за межі нашої держави", – уточнює СБУ.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua