Колега вбитих в Африці російських журналістів втік з РФ

Субота, 29 вересня 2018, 02:46

Колишній журналіст "Центру управління розслідуваннями" Сергій Канєв був змушений терміново залишити Росію у зв'язку з можливим звинуваченням у замаху на президента РФ.

Про це повідомляє російський телеканал "Дождь", посилаючись на російське медіа "Проект".

Раніше про те, що хтось із його співробітників був вивезений з Росії, розповів в інтерв'ю телеканалу "Дождь" сам Михайло Ходорковський. Він повідомив, що стосовно якогось журналіста готувалася провокація, в ході якої його планували звинуватити у підготовці теракту проти президента Росії Володимира Путіна.

За словами співрозмовників "Проекту", Канєв дізнався про те, що його збираються звинуватити в спробі з'ясувати маршрут пересування кортежу Путіна.

За словами джерел "Проекту", зараз Сергій Канєв перебуває в одній з прибалтійських країн. Правозахисник, який працює там, підтвердив, що знає про переїзд Канєва.

Як повідомлялося співробітники "ЦУР" журналіст Орхан Джемаль, оператор Кирило Радченко і режисер Олександр Расторгуєв загинули в ЦАР.

Журналісти знімали там документальний фільм про роботу ПВК "Вагнер" - це був спільний проект "Центру управління розслідуваннями" і Расторгуєва.

Джемаль, Радченко і Расторгуєв планували відвідати базу на території маєтку Беренго, де, за даними ЗМІ, можуть перебувати найманці ПВК "Вагнер".

Пізніше "Дождь" з посиланням на джерела повідомив, що до вбивства російських журналістів в Центральноафриканській Республіці може бути причетна приватна військова компанія "Патріот", що там діє.

powered by lun.ua