У Миколаєві арештували підозрюваного у вбивстві відомого вченого

10596 переглядів
Вівторок, 4 вересня 2018, 19:29

У Миколаєві суд арештував на два місяці без права внесення застави підозрюваного у вбивстві відомого вченого, дослідника Голодомору Миколи Шитюка.

Про це повідомив прес-секретар Центрального райсуду Миколаєва Володимир Діденко, передає "Укрінформ".

"Дослідивши матеріали справи, слідчий суддя Галина Подзігун ухвалила обрати підозрюваному у вбивстві відомого українського науковця Миколи Шитюка запобіжний захід у виді тримання під вартою до 31.10.2018 року", - сказав Діденко.

Судове засідання здійснювалось у закритому режимі, бо в матеріалах містяться відомості про особисте та сімейне життя чи обставини, які принижують гідність підозрюваного і потерпілого.

Про те, що Миколу Шитюка було знайдено вбитим, стало відомо 1 вересня. 

У поліції зазначили, що труп чоловіка з ознаками насильницької смерті було виявлено у квартирі по пр. Центральному. На тілі 65-річного потерпілого експерти виявили чисельні ножові поранення у область шиї, спини та грудей. 

Пізніше у Миколаєві затримали зловмисника, причетного до вбивства вченого Миколи Шитюка.

Микола Шитюк - академік Української академії історичних наук, доктор історичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України.

З 2008 року очолював Навчально-науковий інститут історії і права Миколаївського національного уініверситету імені Васил Сухомлинського.

Серед основних праць: "Голод-геноцид 1932-1933 рр. на території Миколаївщини: погляди істориків, очевидців, архівні матеріали" та "Національна книга пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні. Миколаївська область".

powered by lun.ua