Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Президент ФФУ: напис "Слава Україні" на футболках погодили з УЄФА

Середа, 5 вересня 2018, 17:34

Напис на футболках національної збірної "Слава Україні" був узгоджений з УЄФА.

Про це в коментарі Футбол News заявив очільник Ферації футболу України Андрій Павелко.

"ФФУ звернулася до УЄФА і отримала позитивну відповідь щодо розміщення напису "Слава Україні" на футболках національної команди. Ми отримали добро, такий слоган на підтримку нашої збірної, підтримується", – сказав він.

 

"Це наша офіційна підтримка національної команди, наша гордість. Щоб "Слава Україні" гриміло по усьому світу, щоб ці слова підтримували наших футболістів на полі та за його межами", – заявив Павелко.

Як повідомлялося, 4 вересня були представлені три комплекти нової форми "синьо-жовтих" з написом "Слава Україні" на спині.

На "Слава Україні" на футболках національної команди відразу відреагували в Росії.

Член виконавчого комітету Російського футбольного союзу Ігор Лебедєв у коментарі радіостанції "Говорит Москва" заявив, що комітет етики УЄФА або ФІФА повинен розглянути напис "Слава Україні" на футболках.

"У нас немає прикладів, щоб на футбольній формі гравців тієї або іншої країни національної команди наносилися якісь гасла. Там є цілком певний набір речей, які можуть бути нанесені. Це назва країни, прізвище гравця, його номер і герб країни, але ніяких гасел на футбольній формі не передбачено", – сказав російський чиновник.

Зазначимо, що після матчу ЧС-2018 Хорватія - Росія захисник хорватів Домагой Віда на камеру вигукнув слова "Слава Україні", після чого йому довелося вибачатися перед росіянами, та він був оштрафований ФІФА.

Микола Аврамчук для УП
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: