Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

У Москві знищили п'ять тонн санкційних сирів і ковбас

Субота, 13 жовтня 2018, 01:20

У Москві співробітники Россільгоспнагляду знищили п'ять з половиною тонн санкційних сирів, ковбас і яловичини, виявлених на одному зі складів міста.

Про це повідомляє російський Інтерфакс.

Відомство повідомляє, що було знайдено 72 сорти сиру з Великобританії, Данії, Німеччини, Італії, Іспанії, Франції та Нідерландів загальною вагою 3,9 тонн, 30 сортів ковбаси з Іспанії та Італії загальною вагою близько 1,5 тонни, а також 12 кг охолодженої яловичини із США.

У п'ятницю вся ця продукція була знищена на спеціальному полігоні відходів в Московській області. М'ясна продукція була спалена, молочна - знищена механічним способом.

Знищення контрабандної продукції, що надійшла з країн, на які поширюється російське продовольче ембарго, йде з 6 серпня 2015 року.

За цей час, за даними Россільгоспнагляду, було знищено понад 26 тис. тонн забороненої продукції, в основному - продукції рослинництва.

До слова, російська влада публічно знищує санкційну їжу, яку знаходить на прилавках російських магазинів, незважаючи на протести і вимоги прийняти закон про безоплатну передачу товарів нужденним категоріям громадян Росії.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: