Неділя, 14 жовтня 2018, 02:35

Українські спортсмени завоювали ще 2 срібні нагороди на Юнацькій Олімпіаді у Буенос-Айресі - у вільній боротьбі та стрибках у воду.

Про це повідомляє НОК України у Facebook.

Софія Лискун здобула срібну медаль у стрибках у воду з вишки 10 м.

"16-річна спортсменка з Луганщини показала результат 406,10, поступившись представниці Китаю Лінь Шань (466,50), але випередила у напруженій боротьбі за друге місце на 0,55 балла Габріелу Агундес з Мексики і на 20,7 Кімберлі Цянь Пін Бон з Малайзії", - йдеться у повідомленні.

"Дуже рада здобуттю цієї нагороди. Перед фіналом була впевнена, що буду з медаллю, але не знала, якого саме ґатунку.

Своїми стрибками сьогодні я задоволена. Вважаю, що медаль Юнацьких ігор - великий успіх в моїй кар'єрі та гарний доробок для нових спортивних досягнень у майбутньому", - прокоментувала свій успіх Лискун.

У вільній боротьбі (вагова категорія до 65 кг) "срібло" виграла Оксана Чундик - сильнішою за українку виявилася лише Чжоу Сіньжу з Китаю.

Наразі в української команди 11 медалей - 4 "золота", 4 "срібла" і 3 "бронзи".

Літні Юнацькі Олімпійські ігри триватимуть в аргентинському Буенос-Айресі з 7 по 18 жовтня.