Навальний вийшов на свободу після 20 діб арешту

Неділя, 14 жовтня 2018, 07:12

Російський опозиціонер Олексій Навальний, якого арештували на 20 діб у справі про акції проти підвищення пенсійного віку, вийшов на свободу.

Про це повідомляє "Дождь".

Московський суд арештував Навального 24 вересня - у день його звільнення після 30 діб арешту за акцію у рамках "Забастовки избирателей".

Політика затримали біля спецприймальника і склали на нього протокол за ч.4 ст. 20.2 КоАП (дія чи бездіяльність при проведенні мітингу, які завдали шкоди майну чи здоров'ю людини).

"Навального звинуватили у публікації анонсу акції проти пенсійної реформи, твіта і відеоролика від 24 серпня. За версією поліції, заклики Навального призвели до масової акції 9 вересня у центрі Москви.

Мітинг переріс у ходу, у результаті якої дії групи осіб "створили перешкоди руху пішоходів та завдали шкоди здоров'ю", у тому числі поліцейським", - йдеться у повідомленні.

Сам Навальний вважає. що проти нього планують відкрити нову кримінальну справу.

"Я, чесно кажучи, не знав, чи вдасться мені сьогодні вийти і потрапити додому. Але я хочу в першу чергу подякувати усім, хто підтримував. Передати величезний привіт тим, хто досі в регіонах перебуває під арештом, сказати дякую усім, хто брав участь у наших акціях", - сказав політик після виходу із спецприймальника.

"Мені здається, що за ті 50 днів, які я тут сиджу, ми побачили ще багато доказів того, що цей режим остаточно деградував - від провалів у зовнішній розвідці до провалів в космічній галузі. І якщо хтось думає, що цими арештами - річчю, звичайно, неприємною - нас можна залякати або зупинити, то це, звичайно, не так", - наголосив він.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!