Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

З початку тижня в Києві ліквідували понад 200 поривів тепломереж

П'ятниця, 19 жовтня 2018, 17:41

З початку тижня в Києві працівники комунального підприємства "Київтеплоенерго" ліквідували понад 200 пошкоджень теплових мереж, ще близько сотні ушкоджень – у роботі.

Про це повідомляє 19 жовтня прес-служба Київської міськдержадміністрації.

Зазначається, аварійно-відновлювальні бригади працюють у цілодобовому режимі, їх наразі працює 34. 

У КМДА нагадують, що в рамках підготовки до зими "Київтеплоенерго" з травня 2018 року під час гідравлічних випробувань виявило та ліквідувало майже 6 тисяч пошкоджень тепломереж, замінило 24 км найбільш аварійних ділянок.

Київська влада зазначає, що запуск гарячого водопостачання після тривалої його відсутності спричинив підвищену аварійність, яку наразі долають комунальники.

16 жовтня мер столиці Віталій Кличко заявив, що Київ відновлює гаряче водопостачання у понад 3 тисячі будинків, які кілька місяців сиділи без гарячої води.

12 жовтня КП "Київтеплоенерго" та ПАТ "НАК "Нафтогаз України" підписали договір на постачання газу, після чого теплоенергетики почали відновлювати роботу котелень та столичної ТЕЦ-6. 

В КМДА відзначали, що тривала відсутність гарячої води негативно відобразилась на стані теплових мережі.

"Ми очікуємо підвищений рівень аварійності на старті опалювального сезону. Тим не менш, аварійна служба комунального підприємства "Київтеплоенерго" готова ліквідовувати їх, і ми залучили додаткові протиаварійні бригади", – заявляв заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

17 жовтня в роботі аварійних бригад "Київтеплоенерго" було понад 120 пошкоджень мереж.

Українська правда
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: