В АП кажуть, що реклама томосу обійшлася Порошенку у кільканадцять мільйонів

Вівторок, 2 жовтня 2018, 14:18

Президент Петро Порошенко оплачує телерекламу про томос з власних коштів, і обійдеться вона у кільканадцять мільйонів гривень.

Про це "Українській правді" повідомили у прес-службі Адміністрації президента.

"На трансляцію телевізійної реклами "Ми Україна" не було витрачено жодної копійки з державного бюджету. Ця рекламна кампанія, відповідно до укладених договорів з телеканалами, була сплачена з особистих коштів Петра Порошенка, з яких сплачені всі податки", - йдеться у повідомленні.

В АП не змогли назвати суму витрат, бо кампанія ще не закінчилась.

"Оскільки рекламна кампанія на підтримку отримання Україною томоса ще триває, остаточну суму назвати ще не є можливим, але вона точно сягатиме кільканадцяти мільйонів гривень", - підсумували в АП.

Разом з тим у прес-службі зазначили, що ця сума буде відображена згідно з законом на сайті Нацагентства з запобігання корупції як "суттєва зміна у майновому стані", а також у декларації Порошенка за 2018 рік.

"Усі витрати, пов’язані з розміщенням матеріалу, президент відобразить в декларації за 2018 рік", - наголосили в АП.

У прес-службі нагадали, що повідомлення про суттєві зміни у майновому стані подається у 10-денний строк з моменту отримання доходу або придбання майна, а декларація за 2018 рік – з 1 січня по 1 квітня 2019 року.

Раніше Громадський рух "ЧЕСНО" заявив, що президент Петро Порошенко не декларує витрати на рекламні ролики "на підтримку автокефалії", які він нібито оплатив самостійно.

Ірина Балачук, УП


powered by lun.ua