Туреччина обіцяє "всю правду" про вбивство саудівського журналіста

Субота, 20 жовтня 2018, 22:22

Заступник глави правлячої партії Туреччини заявив, що Туреччина "ніколи не допустить приховання" вбивства саудівського журналіста Джамаля Хашоггі в консульстві Саудівської Аравії в Стамбулі.

Із такою заявою в суботу виступив Нуман Куртулмус з правлячої Партії справедливості і розвитку, повідомляє Associated Press.

Куртулмус повідомив, що Туреччина поділиться своїми доказами вбивства Хашоггі зі світом, і що вона близька до остаточних висновків розслідування.

Його заява прозвучала за кілька годин після того, як Саудівська Аравія визнала смерть Хашоггі у своєму консульстві в Стамбулі. Проте, зазначила, що він помер випадково, внаслідок бійки.

Турецькі проурядові ЗМІ опублікували інші дані, заявивши, що з Саудівської Аравії направили спеціальний загін убивць, щоб вбити оглядача The Washington Post.

Куртулмус вважає що саудівська адміністрація не зможе "вмити руки", якщо докази злочину підтвердяться.

Читайте також: 

"Вбивча дипломатія: які наслідки може мати зникнення саудівського опозиціонера".

Саудівський журналіст Джамаль Хашоггі зник у консульстві у Стамбулі 2 жовтня. Турецька влада стверджувала, що саудівські агенти убили та розчленували журналіста. Саудівська Аравія до останнього заперечувала факт смерті.  

Європейська правда powered by lun.ua
Усі новини...