Шулявський міст у Києві почнуть зносити на початку листопада

Понеділок, 8 жовтня 2018, 16:09

Шулявський шляхопровід у Києві почнуть демонтувати на початку листопада.

Про це "Українській правді" повідомив директор КП "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва" Максим Калінін.

"У перші тижні листопада ми розпочнемо роботи з демонтажу", - сказав він.

Він додав, що такі роботи триватимуть кілька місяців.

"Роботи по демонтажу не можуть відбутися за день-два. Це певний процес він буде тривати упродовж 3-3,5 місяців. Але на активну стадію, коли вже будемо демонтувати самі бетонні конструкції, ми орієнтовно вийдемо в середині грудня", - сказав Калінін.

Він додав, що наразі тривають роботи з перекладання інженерних мереж на з’їздах і заїздах.

"До початку демонтажу ми їх заасфальтуємо, організуємо дорожній рух, ввімкнемо три світлофорні об’єкти і після цього будемо приступати до демонтажних робіт", - сказав директор КП.

За його словами, рух під час демонтажу не перекриватимуть.

"Обмежувати рух на вихідних, можливо, будемо, але проспект Перемоги ми не перекриватимемо однозначно", - запевнив Калінін.

За словами директора Департаменту транспортної інфраструктури Сергія Симонова, рух авто організують з вулиці Вадима Гетьмана на Довженка через проспект Перемоги.

"Рух пустимо з Гетьмана на Довженка через проспект Перемоги за допомогою встановлення там світлофорів. Світлофори будуть пропускати потоки по проспекту Перемоги, потім будуть вмикатися на червоне світло, і будемо запускати потоки з Гетьмана на Довженка", - пояснив Симонов.

Калінін відзначив, що наразі виконано близько 5% робіт, усе йде відповідно до графіка.

"На сьогодні орієнтовно виконано робіт на 5%. Метал для металоконструкцій нової естакади ми замовимо у жовтні, демонтаж основний буде у грудні-січні, а на монтажні роботи нових металоконструкцій орієнтовно будемо виходити десь у березні-квітні", - сказав директор КП.

Він додав, що роботи фінансуються, тому виконуються і виконуватимуться без затримок.

"Роботи фінансують. Кошти передбачені частково в цьому році, щоб ми могли виплатити аванси, профінансувати роботи на січень, частково будуть виділені в наступному році. Простою в роботі не буде, робота буде виконуватися постійно і в грудні, і в січні, і в лютому. Ми орієнтуємося виконати всі роботи до Дня Незалежності 2019 року", - підсумував Калінін.

Нагадаємо, 27 лютого 2017 року у Києві частково обвалився Шулявський міст.

У липні 2018 року Київська адміністрація затвердила проект реконструкції транспортної розв'язки на перетині проспекту Перемоги з вулицею Гетьмана.

Це сталося на наступний день після того, як комісія Київради з питань транспорту не підтримала петицію киян, що передбачає проведення міжнародного конкурсу на кращий проект реконструкції.

Затверджений КМДА проект передбачає будівництво неповної "конюшини" з трьома з'їздами (замість класичних для "конюшини" чотирьох).

 

Загальна кошторисна вартість будівництва станом на червень 2018 року становила 830 мільйонів гривенть. 

"Схеми" повідомляли, що право ремонтувати київський Шулявський міст у непрозорому за конкуренцією тендері отримала фірма, пов’язана із нардепом Максимом МикитасемУ КМДА запевняли, що тендер на ремонт Шулявського мосту провели законно.

Ірина Балачук, УП


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!