ПАРЄ у січні має ухвалити рішення через морську агресію Росії

П'ятниця, 14 грудня 2018, 15:21

Парламентська асамблея Ради Європи на своїй січневій сесії має ухвалити резолюцію щодо морської агресії Росії проти України.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова української делегації у ПАРЄ Володимир Ар’єв, передає Європейська правда.

"Термінові дебати в ПАРЄ у січні на тему "Відкрита агресія Росії проти України: зрив мирного процесу і загроза Європейській безпеці" з великою вірогідністю відбудуться" - писав він.

За словами Ар’єва, заявку на дебати з жорсткою оцінкою агресії підписали 59 делегатів з України, Франції, Німеччини, Великої Британії, Італії, Іспанії, Австрії, Нідерландів, Ірландії, Португалії, Польщі, Румунії, Грузії, Чехії, Естонії, Латвії, Литви та інших країн. 

Хоча остаточне рішення про проведення термінових дебатів буде ухвалюватися після початку сесії ПАРЄ, але настільки масова підтримка ініціативи практично гарантує затвердження термінових дебатів.

Згідно з процедурами ПАРЄ, формат термінових дебатів передбачає ухвалення резолюції Парламентської асамблеї.powered by lun.ua