Голова держпідприємства приховав нерухомість в окупованому Криму

П'ятниця, 14 грудня 2018, 16:34

Національне агентство з питань запобігання корупції за результатами повних перевірок декларацій трьох посадовців повідомило Нацполіцію про виявлені випадки декларування недостовірної інформації.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Зазначається, що під час перевірок було встановлено, що депутат Прилуцької райради Михайло Андрієвський,  у декларації за 2017 рік не задекларував власну квартиру, автомобіль ГАЗ, недостовірно вказав суму внеску до статутних капіталів товариств.

За даними Нацагентства, депутат також не вказав у декларації квартиру, житловий будинок та 3 земельні ділянки дружини.

"Загалом у декларації депутата встановлено недостовірні відомості на суму понад 1,43 млн грн", - йдеться у повідомленні.

Також у відомстві додають, що прогалини у декларації були виявлені і у гендиректора державного підприємства "Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв" Павла Кривоноса.

Повідомляється, що він, подаючи декларацію за 2016 рік, не задекларував нежитлові приміщення у Ялті, на які за посадовцем зареєстровано право власності, недостовірно вказав вартість належних йому автомобілів та розмір власного доходу та доходу своєї дружини.

У НАЗК зазначають, що загалом у декларації посадовця  встановлено недостовірні відомості на суму понад 670 тис. грн.

Також недостовірне декларування виявлено і у старшого державного інспектора митного поста Сумської митниці ДФС Євгена Маслюка.

У відомстві повідомляють, що він не задекларував 3 автомобілі членів сім’ї – батька та матері, а також недостовірно вказав суму їх доходу та доходу дружини.

"Загальна сума недостовірних відомостей, встановлених під час перевірки декларації посадовця, понад  570 тис. грн", - сказано у повідомленні.

Зазначається, що загалом з початку 2018 року Національне агентство направило до правоохоронних органів 79 обґрунтованих висновків щодо декларування недостовірної інформації та 5 обґрунтованих висновків щодо ознак незаконного збагачення.

Як повідомлялося, у декларації Кривоноса за 2016 рік – 4 земельні ділянки, 2 квартири, 3 будинки та інша нерухомість у столиці та Київській області. Він з дружиною володіє 3 автівками: BMW X5, Nissan Leaf та Skoda Rapid. Жодного майна у Криму Кривонос не вказує. У 2017 році журналісти повідомляли, що Кривонос, який протягом 25 років очолює державне підприємство, задекларував елітний будинок у Козині, дві квартири у центрі Києва та офісні приміщення на Печерську.

Українська правда


powered by lun.ua