Поліція викрила банду, яка створила піратський ресурс і транслювала 700 каналів

П'ятниця, 21 грудня 2018, 11:10

Працівники Карпатського управління департаменту кіберполіції викрили групу осіб, яка створила веб-ресурс, що незаконно транслював більше 700 телеканалів.

Про це 21 грудня повідомляє департамент кіберполіції.

Загалом, до складу злочинної групи входило троє осіб: мешканець Львівщини та два його спільника з Одещини.

 

Правоохоронці встановили, що зловмисники створили веб-ресурс, який діяв за технологією IPTV, і налаштували незаконне розповсюдження мовлення українських товариств з порушеннями авторських прав.

Для реклами свого ресурсу зловмисники зазвичай використовували інші сайти в Інтернеті та тематичні форуми, де пропонували за щомісячну платну підписку пакет із понад 700 телеканалами. 

 

Повідомляється, що один із членів злочинної групи займався комунікаціями з клієнтами. Інший – підтримував технічне обладнання та забезпечував його роботу.

Третій зловмисник здійснював загальне налаштування, організацію маршрутизації потоків та роботи мережі.

Також до його обов’язків входило перехоплення потоків мовлення та їх спрямування на орендовані заздалегідь віртуальні сервери, звідки й здійснювалось їх розповсюдження кінцевим користувачам.

 

Правоохоронці провели обшуки на Львівщині та Одещині, за місцем проживання зловмисників і вилучили у них частину обладнання. Також, поліція виявила документацію та чорнові записи.

Наразі вилучену техніку направлено на експертизу.

Ще частина інформації знаходиться на віртуальних серверах, зареєстрованих за кордоном.

 

Наразі працівники кіберполіції працюють над тим, аби припинити роботу протиправного Інтернет-ресурсу повністю.

За цим фактом правоохоронці почали розслідування за ч. 3 ст.176 (порушення авторського права і суміжних прав) КК України.

Зловмисникам загрожує до 6 років ув’язнення.

Українська правда


powered by lun.ua