Київський чиновник віддав грант ЄС на бізнес свого оточення – НАБУ

П'ятниця, 21 грудня 2018, 14:42

Антикорупційні органи завершили розслідування справи за підозрою чиновника Київської обласної держадміністрації у зловживанні владою під час розподілу гранту на житло переселенців.

Про це повідомляє прес-служба Національного антикорупційного бюро.

Представництво Європейського Союзу в Україні надало грант у сумі понад 1,85 млн євро для тимчасового розміщення та розселення внутрішньо переміщених осіб.

За ці кошти Служба у справах дітей та сім’ї мала облаштувати соціальне житло для родин-переселенців з дітьми у Київській області.

За даними слідства, начальник служби, освоюючи гроші, підписав низку договорів на капітальний ремонт будівлі, яка знаходиться у приватній власності.

У грудні 2017 року йому повідомили про підозру у зловживанні владою.

НАБУ стверджує, що під час досудового розслідування, відшкодувало збитки на загальну суму понад 7 мільйонів гривень, повернули майно державі.

Правоохоронці не називають ім’я підозрюваного.

У 2016 році, коли було розпочате провадження, посаду начальника Служби у справах дітей та сім'ї Київської обласної державної адміністрації обіймав Сергій Андріяш. Він був звільнений за власним бажанням у квітні 2017 року.

Згідно з матеріалами судового реєстру, підозрюваний виділив кошти на ремонт нерухомості, яка належала приватній сільськогосподарській фірмі "Агросвіт".

У подальшому послуги оздоровлення та відпочинку у відремонтованій будівлі надавали приватні компанії: "Гермес-Еко" та "Зоряний".

За даними слідства, директором та засновником "Зоряного" є колишній підлеглий підозрюваного чиновника, крім того, там працювали син та зять посадовця.

Українська правда


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!