В Африці розбився літак з росіянами, що віз матеріали для майбутніх виборів

П'ятниця, 21 грудня 2018, 23:58

У Демократичній Республіці Конго розбився вантажний літак з "виборчими матеріалами", в результаті аварії загинули троє членів екіпажу, що виявилися громадянами РФ.

Про це повідомляє ТАСС.

Російське видання уточнює, що літак Ан-26 належить місцевій компанії Gomair, та на його борту знаходились "виборчі матеріали" для проведення президентських і парламентських виборів, які повинні відбутися у Конго 30 грудня.

Троє загиблих членів екіпажу вантажного літака Ан-26, що зазнав у четвер катастрофи в Демократичній Республіці Конго, були російськими громадянами, повідомив посол РФ в у Конго Олексій Сентебов.

Особи загиблих пілотів в даний час ще уточнюються.

"Імена ми зможемо повідомити пізніше, коли у нас вже будуть офіційні папери, але можу вже точно повідомити, що вони були російськими громадянами. На жаль, ця інформація підтвердилася. Їх тіла вже знайдені і доставлені в морг", - заявив дипломат.

На борту літака, ймовірно, знаходилися 23 людини, включаючи російський екіпаж. Про долю пасажирів і можливі причини авіакатастрофи поки інформації не надходило.powered by lun.ua