Індонезія: Українцям радять утриматися від мандрівок

Неділя, 23 грудня 2018, 10:49
фото sky news

Громадянам України рекомендовано утриматися від відвідання територій Індонезії, де цунамі вразило узбережжя провінцій Лампунг та Бантен.

Про це 23 грудня повідомили у Департаменті консульської служби МЗС України. 

"У зв'язку з цунамі у Зондській протоці, яке вразило узбережжя кількох провінцій включно з популярними туристичними об’єктами вздовж берегової лінії м.Аньєр, та посиленням активності вулкану Анак Кракатау, рекомендуємо громадянам України утриматися від відвідання зазначених територій", - зазначили у МЗС.

Тим, хто опинився у зоні лиха, радять дотримуватися вказівок місцевих органів влади і рятувальних служб щодо заходів безпеки та стежити за їх повідомленнями.

"Рекомендуємо при першій можливості повідомити про себе посольству України у Індонезії, "гаряча лінія" +628788-489-0918, електронна пошта: emb_id@mfa.gov.ua) та рідним", - повідомили у відомстві. 

Щодо необхідності надання допомоги громадянам України у зоні стихійного лиха можна звертатися на цілодобову "гарячу лінію" МЗС України: +38 044 238 16 57, електронну пошту: cons_or@mfa.gov.ua.

За повідомленням Sky News та місцевої влади, кількість жертв цунамі в Індонезії зросла до 168 осіб, понад 740 людей постраждали, 30 осіб вважаються зниклими без вести. 

 
 
 
фото sky news
Цунамі вразило узбережжя Індонезії, понад 150 людей загинуло.

Українська правда


powered by lun.ua