У США через атаку хакерів зірвався випуск кількох великих газет

Неділя, 30 грудня 2018, 22:40

У США кілька великих видань зіткнулися з кібератакою, в результаті якої виникли збої під час друку та доставки їх тиражів.

Як повідомляє Reuters, від дій хакерів постраждали видання, що входять до складу видавничого дому Tribune Publishing, зокрема Chicago Tribune і Baltimore Sun.

Видання Los Angeles Times з посиланням на поінформоване джерело заявило, що кібератаку, ймовірно, здійснили з-за кордону.

За даними видання, атака призвела до затримок поширення суботнього випуску The Times, Tribune, Sun і інших газет, які користується однією друкарнею у Лос-Анджелесі. Також від атаки постраждали тиражі Wall Street Journal і New York Times на Західному узбережжі, які також друкують на одних потужностях. 

Tribune Publishing, до складу якого входять газети New York Daily News і Orlando Sentinel, заявив, що вперше виявив шкідливе програмне забезпечення у п'ятницю.

Представник Tribune Publishing заявив, що вірус вразив системи, що використовуються для друку газет всього холдингу.

Разом з тим у компанії зазначили: доказів, що дані кредитних карт клієнтів або їх особиста інформація була зламана - немає.

Крім того, редактор і видавець газети San Diego Union-Tribune заявив, що більшість передплатників в суботу залишилися без друкованої версії видання, тому що вірус вразив системи компанії і завадив друку тиражу.

У Департаменті внутрішньої безпеки Міністерства нацбезпеки США (DHS) заявили, що вивчають ситуацію.

"Ми працюємо з урядом і галузевими партнерами, щоб краще зрозуміти ситуацію", - заявили в DHS.

Коментарі ФБР з цього приводу наразі не оприлюднено. 

Українська правда


powered by lun.ua