Кім Чен Ин погрожує піти іншим шляхом, якщо США не знімуть санкції

13645 переглядів
Вівторок, 1 січня 2019, 07:21

Лідер КНДР Кім Чен Ин заявив, що його рішучість щодо повної денуклеаризації залишається незмінною, але йому, можливо, доведеться шукати "новий шлях", якщо Сполучені Штати продовжать вимагати односторонніх дій від Північної Кореї.

Про це повідомляє Reuters.

У своєму новорічному зверненні Кім Чен Ин сказав, що прогрес у справі денуклеаризації буде швидшим, якщо Сполучені Штати вживатимуть відповідні дії.

Він додав, що готовий зустрітися з президентом США Дональдом Трампом у будь-який час, щоб досягти результатів, які привітає міжнародна спільнота.

Північна Корея, однак, не матиме "іншого вибору, крім того, як шукати новий шлях для того, щоб захистити наш суверенітет", якщо Сполучені Штати "недооцінять терпіння нашого народу, примушуючи нас до чогось, переслідуючи санкціями та тиском, не дотримуючись обіцянки, яку вони дали перед світом", заявив Кім Чен Ин.

Він також закликав Південну Корею повністю зупинити спільні військові навчання зі Сполученими Штатами.

"Тепер, коли Північна і Південна Корея вирішили стати на шлях миру і процвітання, ми наполягаємо на тому, щоб спільні військові навчання з зовнішніми силами більше не допускались, а розгортання військової зброї, як, наприклад, зовнішні стратегічні активи, має бути повністю припинено", - сказав Кім.

Нагадуємо:

  • У червні минулого року Дональд Трамп та Кім Чен Ин провели історичну зустріч у Сінгапурі, на якій домовились працювати в напрямку денуклеаризації Корейського півострова. 
  • КНДР виступала з погрозами відновити державну політику, спрямовану на розвиток ядерної програми, якщо США не скасують економічні санкції, накладені на країну.
  • За даними Центру стратегічних і міжнародних досліджень (CSIS), Північна Корея має 16 таємних баз і просуває на них свою програму з розробки балістичних ракет, здатних досягати інших континентів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua