В США демократ Хуліан Кастро заявив про висування на пост президента США

Неділя, 13 січня 2019, 02:22

Представник Демократичної партії США Хуліан Кастро офіційно оголосив, що йде в президенти США.

Про це повідомляє CNN.

"Коли моя бабуся приїхала сюди майже сто років тому, я впевнений, що вона ніколи не могла уявити, що всього через два покоління один з її онуків буде служити членом Конгресу Сполучених Штатів, а інший буде стояти з вами тут сьогодні, щоб сказати ці слова: я кандидат в президенти Сполучених Штатів Америки", - сказав Кастро виступаючи перед виборцями у місті Сан-Антоніо, де він 5 років був мером.

Бабуся кандидата в президенти США Вікторія Кастро народилася в мексиканському прикордонному штаті Коауїла і переїхала до Сполучених Штатів в місто Ігл-Пасс, штат Техас, в 1922 році після загибелі її батьків під час мексиканської революції.

Кастро нагадав виборцям, що він виріс в злиденному Вест-Сайді Сан-Антоніо і став його мером.

Він додав: "Історія моєї родини є свідченням того, що є можливим, коли ця країна все робить правильно".

У Хуліана Кастро є брат близнюк Хоакін. Він теж домігся успіху в політиці, ставши конгресменом. Хоакін очолить передвиборну кампанію брата.

"Дональд Трамп представляє протилежність того, ким я є і у що я вірю", - сказав він.

"Для багатьох американців багато що змінилося, коли Дональд Трамп вступив на посаду. І саме це змусило мене задуматися про участь у виборах".

Кастро критикував Трампа протягом усієї своєї промови, особливо його висловлювання про мігрантів і план будівництва стіни вздовж кордону між США і Мексикою.