До "полювання на зайців" у транспорті підключать поліцейських

Четвер, 17 січня 2019, 14:31

Комунальне підприємство "Київпастранс" відновить спільне патрулювання контролерів із Національною поліцією на маршрутах міського транспорту.

Про це йдеться у повідомленні КП на Facebook.

"Було прийнято рішення про відновлення спільних рейдів із Національною поліцією України. Такі заходи не тільки захистять наших пасажирів і співробітників від агресивних порушників, але і стануть щитом справедливості у вирішенні конфліктних ситуацій", – йдеться в повідомленні.

У підприємстві пояснюють, що щодня стикаються з інцидентами з порушниками правил проїзду у громадському транспорті.

Як приклад наводиться історія від 15 січня, коли безбілетник вдарив кондуктора і намагався втекти.

Зазначається, що пара контролерів (жінка 22 роки та чоловік 26 років) зайшли на зупинці завод "Промзв`язок" у тролейбус на маршруті №27 та почали перевіряти проїзні документи.

Жінка-контролер попросила одного з пасажирів показати закомпостований квиток, натомість він не зміг підтвердити сплату свого проїзду і заявив, що взагалі не знає, де його квиток. Він почав просуватися до виходу на кінцевій, відмовляючись сплатити штраф за безквитковий проїзд.

Зазначається, що контролер-чоловік перегородив безбілетникові вихід, а коли той намагався вискочити – не пустив його. Тоді порушник вдарив у обличчя кондуктора-чоловіка та, ухопившись руками за поручні, почав бити ногами в спину.

Жінка-водій викликала наряд поліції та заблокувала двері тролейбуса.

Комунальники нагадують, що в громадському транспорті Києва діє правило: бажаєш скористатися послугами – "сплати 8 гривень за проїзд, а в разі, якщо контролери спіймали пасажира без квитка, сплачуй штраф 160 гривень за адміністративне правопорушення".

Рішення комунальників у Національній поліції прокоментували наступним чином:

"Поліція готова сприяти у залучені своїх співробітників до конкретних рейдів у межах своєї компетенції, коли ми отримаємо відповідне звернення від представників КП "Київпастранс", - сказав "Українській правді" речник Нацполіції Ярослав Тракало.

Нагадаємо:

Українська правда


powered by lun.ua