Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

"Шатдаун" в США: Трамп запросив лідерів Конгресу на брифінг щодо безпеки кордонів

Середа, 2 січня 2019, 05:20

Президент США Дональд Трамп у вівторок запросив лідерів Конгресу на брифінг у Білому домі щодо безпеки кордонів, намагаючись переконати їх виділити в бюджеті 5 млрд доларів на прикордонну стіну.

Про це повідомляє АР.

Зустріч запланована на 2 січня - за день до того, як демократи отримають контроль у Палаті представників. 

Очікується, що лідери у Сенаті і в Палаті представників від кожної з 2 партій зустрінуться з офіційними особами з міністерства внутрішньої безпеки США.

Трамп запросив лідерів Конгресу на брифінг псля того, як демократи опублікували свій план виходу з "шатдауну", який не включає в себе нове фінансування стіни на кордоні з Мексикою.

При цьому демократи пропонують виділити 1,3 мільярда доларів на будівництво стіни на кордоні з Мексикою замість 5 млрд, як вимагав президент США Дональд Трамп.

Нагадуємо:

  • Американські сенатори не змогли узгодити проект бюджету країни, через що в США тимчасово призупинилася робота держустанов ("шатдаун").
  • Документ не був прийнятий через розбіжності між демократами і республіканцями щодо планів президента США побудувати стіну на кордоні з Мексикою.
  • Трамп вимагає виділити майже 6 мільярдів доларів на фінансування стіни, а демократи категорично відкидають цю пропозицію.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: