Поліція накрила 2 борделі у Києві

Понеділок, 21 січня 2019, 13:06

Оперативники викрили діяльність борделів у центрі столиці.

Про це інформує прес-служба поліція Києва.

Інтимний бізнес на вулицях Великій Васильківській та Хрещатику налагодила 32-річна зловмисниця. Поліція встановила, що у двох орендованих квартирах "працювали" 12 жінок.

"Під час проведення процесуальної дії ми затримали організаторку та учасників  під час надання сексуальних послуг клієнтам. Ми встановили, що місце розпусти облаштувала 32-річна жителька Полтави. Сутенерка діяла за схемою: орендувала квартиру у центрі столиці та завербувала дванадцять дівчат, які погодилися надавати сексуальні послуги за гроші", – розповів т.в.о. начальника сектору управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, поліції Києва Олексій Гаврилюк.

В результаті обшуків правоохоронці вилучили гроші, мобільні телефони, чорнові записи, банківські та телефонні картки, а також комп’ютерну техніку.

 

Встановлено, що повії віддавали половину від зароблених грошей організаторці, а решту забирали собі. 

Правоохоронці зазначають, що під час процесуальної дії у борделі перебувала одна дівчина, яка надавала сексуальні послуги за винагороду.

 

Стосовно неї працівники поліції склали протокол за вчинення правопорушення, передбаченого ст. 181-1 (Заняття проституцією) кодексу України про адміністративні правопорушення.

За цим фактом слідчий відділ Голосіївського управління поліції розпочав кримінальне провадження за ч. 2 ст. 303 (Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) Кримінального кодексу.

"Зараз правоохоронці встановлюють місцезнаходження інших жінок, які працювали у борделі", - додав Олексій Гаврилюк. 

За вчинення кримінального правопорушення організаторці загрожує до семи років позбавлення волі.

Українська правда