Держгеонадра охороняє фірма їхнього екс-документознавця – ЗМІ

Понеділок, 21 січня 2019, 16:04

Низку тендерів на охорону Державної служби геології та надр у 2018 році виграла компанія, яка належить колишньому співробітнику відомства.

Про це повідомляє "Судовий репортер".

Назва ТОВ "Агротехбезпека" згадується в ухвалі суду у справі про вимагання і одержання 3 тис. доларів хабара першим заступником голови Держгеонадра.

Компанія "Агротехбезпека" створена у вересні 2017 року. Її засновниками є Борис Філіпських і Василь Мартинець.

Філіпських відомий як провідний документознавець відділу документообігу та забезпечення діяльності голови Держгеонадр. У жовтні 2017 подав до НАЗК щорічну декларацію за 2016 і звітував про купівлю машини його дружиною, яка працює у дитсадку.

З відкритих джерел відомо, що у 2018 році "Агротехбезпека" отримала від державних установ замовлень на охоронні послуги на на близько 700 тис. грн.

 

Справа про хабар, у якій згадується компанія, стосується сприяння у видачі спецдозволу на видобуток торфу з родовища Селище  в Лугинському районі Житомирської області.

Чиновник Держгеонадр нібито вимагав і отримав хабар від від представника ТОВ "Західна енергетична компанія Форсаж".

Гроші передавалися 3 вересня 2018 року в кафе "У козла" напроти Державної служби геології та надр. Посадовець узяв пакет і поклав у внутрішню кишеню піджака, а після цього був затриманий.

Під час застосування запобіжного заходу чоловік визнав, що брав гроші, але нібито у борг для лікування доньки, оскільки із представником компанії у нього склались приязні стосунки.powered by lun.ua