В Росії заявили, що діти на Кузбасі непритомніють від голоду

Середа, 23 січня 2019, 14:52

Слідчий комітет Росії перевіряє заяви уповноваженого з прав дитини в Кемеровській області Дмитра Кисліцина, що в місцевих школах діти непритомніють від голоду.

Про це повідомляє російський Інтерфакс з посиланням на прес-службу слідчого управління СКР в регіоні.

"Будуть встановлені школи, де нібито мали місце факти падіння дітей в голодні непритомності. Також буде встановлено, чи були такі випадки насправді", - сказав представник прес-служби.

Раніше Кислицин розповів, що з недавніх пір до нього стали звертатися класні керівники, які помітили соціальне розшарування серед учнів, пов'язане з харчуванням.

"Одні діти у нас йдуть на обід в школах, а інші сидять в класах і не обідають. Почастішали випадки, коли діти непритомніють від голоду, що змушує турбуватися. (У батьків – ред.) немає грошей, щоб погодувати дитину зранку, а тим більше дати їй на обід ті самі 50 рублів, які дитина повинна платити за обіди. Ці випадки не поодинокі, спочатку була одна дитина, тепер покотився цілий ком", - сказав Кислицин.

Він зазначив, що така ситуація спостерігається з учнями сільських шкіл і дітьми, яких привозять в школи з селищ.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!